Správná obuv je důležitá při práci i odpočinku

obuv
Správná obuv je důležitá při práci i odpočinku

Ať už chodíte po horách, pracujete v lese či na zahradě, nebo celý den trávíte pobíháním po restauraci, obchodu, případně dílně, vždy potřebujete boty, které vás nebudou tlačit, ve kterých budou mít nohy přístup vzduchu a které budou zároveň kvalitně vyrobené a dostatečně pevné.

Sice můžete na obutí ušetřit, ale nejlépe bude vašim nohám v dobře ušitých botách z přírodní usně. Přesně takové jsou nejen pracovní boty značky REPA, ale také obuv Prestige určená pro běžné nošení, volný čas i práci. Obě značky spojuje také to, že své boty vyrábějí v České republice.

REPA se specializuje na pracovní obuv. Asi nejznámějším výrobkem značky REPA jsou populární farmářky. Tyto celokožené pracovní kotníčkové boty se vyrábějí ve žluté nebo hnědé barvě a hodí se nejen na práci. Velmi oblíbené jsou také jako turistická obuv, protože jsou pevné, pružné a velmi pohodlné. Díky přírodní usni, z níž se vyrábí svršek obuvi, v nich může kůže nohou dýchat. Farmářky si můžete objednat také jako sandály a polobotky, nebo naopak na zimu ve verzi s kožíškem, díky němuž budete mít nohy vždy v teple.

Firma REPA dodává i další výrobky, například brašny. Ty se vyrábějí buď z přírodní kožené usně, nebo ze syntetického materiálu barexu. Široká je rovněž nabídka pracovních rukavic, a to jak celokožených, tak vyrobených z kombinace různých materiálů, včetně rukavic vhodných pro svářeče, na stavbu či na zahradu. REPA vyrábí také kožené ochranné pracovní pomůcky, jako například zástěry, rukávníky a kamaše pro svářeče, zástěry pro kováře a dále nákoleníky, zápěstní řemínky, podložky a jiné pomůcky, včetně výrobků na míru dle přání klientů.

Sortiment pracovní obuvi doplňují také gumové holínky od nízkých až po vysoké, vhodné pro myslivce. V nabídce jsou dámské, pánské i dětské, včetně zateplených modelů.